Wij testten het voor je uit!
Bekijk alle info hier, of lees hieronder verder!
Bij de Paillettes (dubbele T) van Lang heb je een fijn draadje met heel wat kleine pailletjes, zowat elke halve centimeter! Dit zorgt voor een mooi resultaat met veel pailletjes die je aan beide kanten van je breiwerk kan zien.

Bij de Pailletes (enkele T - officieel "combine & pailletes") van Katia heb je een iets dikker draadje en zijn ze een pak zuiniger met de pailletten: grofweg elke 5cm heb je een pailletje. Dit zorgt voor een veel subtieler resultaat met minder bling ✨️

Naast de Combine & Pailletes heeft Katia ook Combine & Shine, een glitterdraad die je ook met tal van andere garens kan combineren. En we hebben nog veel meer feestdraden in ons assortiment! Je kan ze allemaal online vinden in de collectie "glitter- en feestdraden" en natuurlijk ook in onze winkel, in de "feestkast"! 🎀

Wil je graag ook een haarband maken? Deze is ideaal om je oren warm te houden tijdens het wandelen!

Sis gebruikte 1 bolletje Alpaca Silver en 1 bolletje Combine & Pailletes en het patroon Saturn Rings van Drops (online te downloaden).
Vragen, twijfels of advies nodig? Aarzel dan niet om ons te contacteren!